+421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

4Cars Plachta na auto proti krupobitiu "SUV - L" premium

103,30 €
3-6 dni
SKU
4C - 97334

Nylónova ochranná plachta na celé auto, ktorá je na oblastiach kapoty, čelného skla a strechy zosilnená 5 mm hrubou vrstvou stlačenej peny ako ochrana proti krupobitiu.

Nylónova ochranná plachta na celé auto, ktorá je v oblastiach kapoty, čelného skla a strechy zosilnená 5 mm hrubou vrstvou stlačenej peny ako ochrana proti krupobitiu.

Ideálna ochrana Vášho auta pred nepriaznivými vplyvmi počasia ako je dážď, krupobitie, mráz, či silné slnečné žiarenie.

Je vhodná pre každodenné použitie pre negaražované auto, alebo príležitostne v prípade nepriaznivého počasia.

Ochranné "protikrúpové" plachty sú najkomplexnejšou ochranou vozidla proti rôznorodým vonkajším vplyvom. Sú zároveň technologicky na najvyššej úrovni, čo sa týka výberu používaných materiálov, ako aj spôsobu použitia a architektúre celého výrobku. Vďaka farebnému šitiu sú plachty elegantné, no zároveň ľahko montovateľné, pretože tvar a smerovanie šitia znázorňuje obrys vozidla, čo značne zjednodušuje identifikovanie správnuej orientácie na vozidlo.

Plachta je vybavená 6-bodovým systémom uväzovania pre bezpečné uchytenie plachty na auto. Popruhy sú dĺžkovo nastaviteľné. Predný a zadný popruh uväzovaný popod nárazník na plastovú rýchlospojku, plachta je v strede vyhotovená plastovým očkom cez ktoré sa prevlieka oceľové lanko ukončené kódovacou kladkou.

Plachta je vyhotovená s reflexnými trojuhoníkmi aby bolo zakryté vozidle lepšie viditeľné aj v noci. Zároveň obsahuje špeciálne "uši", ktoré zamedzujú možnému zapareniu vozidla. 

Plachta je dodávaná v praktickom zipsovacom obale, súčasťou balenia je aj textilná taška pre jednoduchšie skladovanie. 

Plachta proti krupobitiu je vyrábaná v sivom až striebornom vyhotovení, všetko spoje sú prešité kontrastnou oranžovou farbou.

Vhodnú veľkosť plachty pre Vaše vozidlo si prekontrolujte v záložkách v časti "VHODNÉ PRE".

Ďalšie informácie
Veľkosť plachta SUV L
Farba sivá
Materiál (text) 100% nylon, výplň z 5 mm stlačenej peny
Materiál s výstužou proti krupobitiu
Dĺžka 480,00 cm
Šírka 193,00 cm
Výška 155,00 cm
Rozmery 480 x 193 x 155 cm
Upevnenie na vozidlo nylonový popruh pod predným a zadným nárazníkom, samoúchytná plachta vďaka pružným - gumenm okrajom, spevnené oká uprostred plachty pre možnosť podviazania popod voz
Odolnosť plachty - ochrana vozidla voči: 100% vodotesná, krupobitiu, poveternostným vplyvom, UV žiareniu, vodeodolná, chladu a snehu počas zimných mesiacov
Ostatné parametre reflexné prvky, vetracie otvory
Výrobca 4Cars
Hmotnosť 4.500000
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené