+421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Kegel Mobile Garage - MOTO L+Box / 215-240 cm

34,69 €
1-2 dni
SKU
AM - 5-4175-248-3020
Plachta MOTO L+Box Mobile Garage

Vďaka širokej škále tvarov a veľkostí sa plachty tejto série dobre hodia na konkrétne vozidlo. Vyrobené v Poľsku, prevažne z poľských surovín, pri zachovaní všetkých noriem kvality Európskej únie. Roky skúseností a čoraz dokonalejší sortiment znamenajú, že poťahy značky KEGEL-BŁAŻUSIAK možno označiť za najlepšie v Poľsku.

Plachta Basic Garage je vysoko funkčný produkt, ktorý splní očakávania všetkých zákazníkov. Devízou plachty z tejto série je veľmi dobrá kvalita za prijateľnú cenu. Plachta Basic Garage poskytuje adekvátnu ochranu vášmu vozidlu po celý rok.

Zvršok poťahu je vyrobený z 3-vrstvového materiálu 

  • dvojvrstvového SPUNBOND,
  • z vonkajšej strany potiahnutý POLYETYLÉNOM s vysokou odolnosťou proti UV žiareniu a atmosférickým zrážkam.

Vrchná časť plachty je vodeodolná. Hladký SPUNBOND zvnútra, nepoškriabe vozidlo.

Boky poťahu sú 2-vrstvové, vyrobené z dvojvrstvovej netkanej textílie SPUNBOND. Boky poťahu sú vysoko paropriepustné a vodeodolné. Vďaka tejto konštrukcii sú vodné pary a vlhkosť neustále odvádzané von a voda počas dažďa steká po bočných stenách plachty bez toho, aby prenikla pod plachtu. Vďaka tejto kombinácii nepremokavého vrchného dielu s vysoko paropriepustnými bočnicami je poťah úplne vodeodolný a paropriepustný.

Výhody produktu:

  • viacsezónny produkt;
  • ochrana pred: snehom, mrazom, dažďom, vetrom, lístím, šťavou zo stromov, UV žiarením, vtáčím trusom, prachom z kvetov;
  • chráni pred: koróziou, vyblednutím, matovaním laku a chrómových prvkov;
  • materiál je na spodnej strane hladký a nepoškriabe vozidlo;
  • pokrýva celé vozidlo, zospodu sa mierne prekrýva;
  • ľahko sa skladuje a prepravuje - nezaberá veľa miesta;
  • vďaka zapínaniu na šnúrku a prídavné elastické popruhy pevne drží na vozidle;
  • keď je okolitá teplota nad nulou, odvádza vlhkosť nahromadenú pod poťahom.

Textilný materiál, z ktorého je plachta vyrobená, sadne tak o niečo menšiemu, ako aj väčšiemu autu podobného tvaru a rozmerov nepresahujúcich vyššie uvedený obvod.

Kvalita a životnosť potvrdená testami

Trvanlivosť plachtových poťahov je daná ich odolnosťou voči slnečnému žiareniu (UV), vysokým teplotám, dažďu, mrazu, snehu a prírodným nečistotám. Naši špecialisti vyvinuli efektívne metódy testovania odolnosti materiálov voči vonkajším podmienkam na základe vlastných dlhodobých environmentálnych testov a výskumnej normy PN-EN ISO 4892-3 . V komore Atlas UVtest z USA je dôkladne preskúmaná každá dodávka materiálov, z ktorých sú plachty Kegel-Błażusiak vyrobené. Vďaka kontrole kvality materiálu a dlhodobým environmentálnym testom garantujeme našim zákazníkom, že naše plachty vydržia niekoľko rokov aj pri intenzívnom používaní.

Funkčnosť a bezpečnosť potvrdená testami

Dobré plachty by mali nielen chrániť auto pred zrážkami, znečistením a slnečným žiarením, ale byť aj bezpečné. Toto sú plachty Kegel-Błażusiak. Testuje sa účinnosť plachty chrániacej vozidlo pred poveternostnými vplyvmi, jej vodeodolnosť, odvod vodnej pary spod poťahu, bezpečnosť poťahu na lak vozidla a účinnosť pripevnenia poťahu na vozidlo. za normálnych a extrémnych poveternostných podmienok . Spoločnosť Kegel-Błażusiak vyrába iba produkty, ktorých dlhodobé testy skončili pozitívne.

Ďalšie informácie
Veľkosť plachta Moto - L
Farba sivá
Materiál PolyPropylén
Dĺžka 240,00 cm
Šírka 98,00 cm
Výška 126,00 cm
Odolnosť plachty - ochrana vozidla voči: 100% vodotesná, poveternostným vplyvom, UV žiareniu, vodeodolná, chladu a snehu počas zimných mesiacov
Výrobca Kegel
Viac produktov od výrobcu Kegel
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené