+421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Kegel Basic Garage - MOTO XL / 240-265 cm

32,09 €
1-2 dni
SKU
AM - 5-4176-248-3020
Plachta MOTO XL Mobile Garage

Vysoko kvalitné plachty MOBILE GARAGE vodeodolné a paropriepustné. Vyrobené z trojvrstvovej, nepremokavej, paropriepustnej membrány a neľahko premoknuteľných, vysoko paropriepustných materiálov si zachovávajú takmer úplnú tesnosť, a zároveň odvádzajú vlhkosť hromadiacu sa pod plachtou.

Chránia celé vozidlo spoločne s jeho dolnou časťou pred škodlivým vplyvom prostredia.

Sú odolné voči pôsobeniu UV žiarenia.

Pripevňujú sa pomocou sťahovača s lankom okolo celého vozidla, správne zaviazané zaisťujú bezpečnosť dokonca aj počas nárazového vetra.

Vďaka širokému spektru tvarov a veľkostí sú plachty dobre prispôsobené rôznym autám. 

Materiál:

  • trojvrstvová MEMBRÁNA
  • textília SPUNBOND

Plachta vyrobená z nesmierne stáleho a pevného materiálu vysokej kvality, ktorý sa vyznačuje mnohými výnimočnými vlastnosťami. Horný pás materiálu tiahnuci sa cez masku, strechu a batožinový priestor je vyrobený z trojvrstvovej, vodeodolnej, paropriepustnej MEMBRÁNY a boky z neľahko premoknuteľného, vysoko paropriepustného materiálu SPUNBOND. Špeciálne vlastnosti materiálu a vhodná konštrukcia plachty zaisťujú správny obeh vzduch vo vnútri plachty. Každá známka vlhkosti, ktorá sa hromadí pod plachtou, sa rýchlo odparí, čo umožňuje zamedziť hrdzaveniu auta. Z vnútornej strany plachty je materiál úplne hladký, bezpečný pre vozidlo, pretože nespôsobuje jeho poškrabanie ani odrenie laku a to dokonca ani pri silných nárazoch vetra. Plachta má popolavú farbu, ktorá je nesmierne praktická a zároveň skvele vyzerá. Stredom plachty prebieha nápis s názvom a logom firmy a s názvom materiálu, z ktorého bola vyrobená - to vám poskytuje záruku originality a vysokej kvality produktu. Produkt sa veľmi ľahko a rýchlo inštaluje. Plachta zakrýva celý povrch auta spolu s dolnými časťami, ľahko presahuje cez spodnú časť a vďaka sťahovaču s lankom okolo celého vozidla sa pevne prichytí k autu, čo zabraňuje posúvaniu plachty. Iba správne zaviazanie zaručuje odolnosť viazania. Po zložení plachta nezaberie príliš miesta, vďaka tomu ju môžete voziť so sebou.

Výhody produktu:

  • vodeodolný a paropriepustný materiál odvádzajúci spod plachty vodnú paru;
  • odolný voči UV slnečnému žiareniu;
  • ochrana vozidla po celý rok pred: (zima) snehom, námrazou; (jeseň) pred dažďom, vetrom, listami a šťavami zo stromov; (leto) UV žiarením, vtáčími exkrementami; (jar) peľom kvetov, šťavami zo stromov;
  • ochrana pred jamkovou koróziou, blednutím a zmatnením laku a chromovaných prvkov;
  • viacsezónny produkt - prispôsobený tak pre nárazové, ako aj na dlhodobé používanie;
  • vďaka pripevneniu s pomocou sťahovača s lankom sa silne drží;

Kvalita a dlhá životnosť potvrdené testy

O dlhej životnosti krycích plachiet rozhoduje ich odolnosť proti slnečnému žiareniu (UV), vysokým teplotám, dažďu, mrazu, snehu a nečistotám prírodného pôvodu. Naši špecialisti vyvinuli efektívne metódy testovania odolnosti materiálov proti vonkajším podmienkam na základe vlastných dlhoročných testov v prirodzenom prostredí a skúšobnej normy PN-EN ISO 4892-3. V komore na umelé starnutie Atlas UVtest z USA je dôkladne testovaná každá dodávka materiálov, z ktorých sa vyrábajú krycie plachty Kegel-Błażusiak. Vďaka kontrole kvality materiálov a dlhodobých testov v životnom prostredí zaručujeme svojim zákazníkom niekoľkoročnú životnosť našich krycích plachiet dokonca i pri intenzívnom používaní.

Funkčnosť a bezpečnosť potvrdené testy

Dobré krycie plachty by mali nielen chrániť auto pred atmosférickými zrážkami, znečistením a slnečnými lúčmi, ale tiež by mali byť bezpečné. Práve také sú naše krycie plachty Tannenberg. Naši špecialisti robia dlhoročné testy našich krycích plachiet. Testuje sa účinnosť ochrany vozidiel krycou plachtou pred atmosférickými podmienkami a vodoodolnosť, odvádzanie vodnej pary spod plachty, bezpečnosť plachty pre lak vozidla a účinnosť pripevnenia plachty na vozidle za bežných a extrémnych poveternostných podmienok. Len výrobky, ktorých dlhodobé testy skončili pozitívne, sú potom vyrábané našou firmou Kegel-Błażusiak.

Ďalšie informácie
Veľkosť plachta Moto - XL
Farba sivá
Materiál PolyPropylén
Dĺžka 265,00 cm
Šírka 107,00 cm
Výška 135,00 cm
Odolnosť plachty - ochrana vozidla voči: 100% vodotesná, poveternostným vplyvom, UV žiareniu, vodeodolná, chladu a snehu počas zimných mesiacov
Výrobca Kegel
Viac produktov od výrobcu Kegel
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené