15.7. - 27.7. 2024 Celofiremná dovolenka
Objednávky expedujeme od 29. 7. 2024

   +421 905 410 728

Dodanie od 4,2 €, nad 120 € zadarmo

 Skladom  -  znamená
priamo v našej predajni

Kegel Basic Garage - Hatchback - S3 - maximálny obvod 1006 cm

42,44 €
1-2 dni
SKU
AM - 5-3953-241-3021
Plachta Basic Garage S3 Hatchback

Vďaka širokej škále tvarov a veľkostí sa plachty tejto série dobre hodia na konkrétne autá. Vyrobené v Poľsku, prevažne z poľských surovín, pri zachovaní všetkých noriem kvality Európskej únie. Roky skúseností a čoraz dokonalejší sortiment znamenajú, že poťahy značky KEGEL-BŁAŻUSIAK možno označiť za najlepšie v Poľsku.

Plachta Basic Garage je vysoko funkčný produkt, ktorý splní očakávania všetkých zákazníkov. Devízou plachty z tejto série je veľmi dobrá kvalita za prijateľnú cenu. Plachta Basic Garage poskytuje adekvátnu ochranu vášmu vozidlu po celý rok.

Zvršok poťahu je vyrobený z 3-vrstvového materiálu 

 • dvojvrstvového SPUNBOND,
 • z vonkajšej strany potiahnutý POLYETYLÉNOM s vysokou odolnosťou proti UV žiareniu a atmosférickým zrážkam.

Vrchná časť plachty je vodeodolná. Hladký SPUNBOND zvnútra, nepoškriabe vozidlo.

Boky poťahu sú 2-vrstvové, vyrobené z dvojvrstvovej netkanej textílie SPUNBOND. Boky poťahu sú vysoko paropriepustné a vodeodolné. Vďaka tejto konštrukcii sú vodné pary a vlhkosť neustále odvádzané von a voda počas dažďa steká po bočných stenách plachty bez toho, aby prenikla pod plachtu. Vďaka tejto kombinácii nepremokavého vrchného dielu s vysoko paropriepustnými bočnicami je poťah úplne vodeodolný a paropriepustný.

Výhody produktu:

 • viacsezónny produkt;
 • ochrana pred: snehom, mrazom, dažďom, vetrom, lístím, šťavou zo stromov, UV žiarením, vtáčím trusom, prachom z kvetov;
 • chráni pred: koróziou, vyblednutím, matovaním laku a chrómových prvkov;
 • materiál je na spodnej strane hladký a nepoškriabe vozidlo;
 • pokrýva celé vozidlo, zospodu sa mierne prekrýva;
 • ľahko sa skladuje a prepravuje - nezaberá veľa miesta;
 • vďaka zapínaniu na šnúrku a prídavné elastické popruhy pevne drží na vozidle;
 • keď je okolitá teplota nad nulou, odvádza vlhkosť nahromadenú pod poťahom.

Pri výbere plachty odporúčame brať do úvahy predovšetkým tvar a dĺžku auta. Určujúcim faktorom je fotografia zobrazujúca tvar auta , na ktorý plachta pasuje.

 • Porovnajte tvar svojho auta s fotkou produktu
 • Svoje auto by ste si mali zmerať a venovať osobitnú pozornosť jeho dĺžke.
 • Konečným rozmerom je obvod auta, meraný vo výške nárazníka (obvod auta nesmie presiahnuť rozmer plachty uvedený v popise - musí byť o niečo menší alebo rovnaký).

Textilný materiál, z ktorého je plachta vyrobená, sadne tak o niečo menšiemu, ako aj väčšiemu autu podobného tvaru a rozmerov nepresahujúcich vyššie uvedený obvod.

Pokyny na inštaláciu plachty

 1. Umiestnite plachtu na čisté auto s potlačenou stranou krytu smerom von.
 2. Potom čo možno najtesnejšie potiahnite sťahovaciu šnúru plachty a pevne ju uviažte.
 3. Plachta má v rohoch nad sťahovacou šnúrkou všité prídavné elastické upevňovacie pásiky, ktoré sa pri nasadzovaní zaháknu za okraj nárazníka.
 4. Pri odstraňovaní plachty odopínajte vyššie uvedené elastické upevňovacie popruhy.

POZOR! Plachta, ktorá je zvnútra špinavá, by sa nemala používať. Plachtu je možné použiť len na zaparkované auto - nemožno ho použiť pri prevoze auta na odťahovke.

Kvalita a životnosť potvrdená testami

Trvanlivosť plachtových poťahov je daná ich odolnosťou voči slnečnému žiareniu (UV), vysokým teplotám, dažďu, mrazu, snehu a prírodným nečistotám. Naši špecialisti vyvinuli efektívne metódy testovania odolnosti materiálov voči vonkajším podmienkam na základe vlastných dlhodobých environmentálnych testov a výskumnej normy PN-EN ISO 4892-3 . V komore Atlas UVtest z USA je dôkladne preskúmaná každá dodávka materiálov, z ktorých sú plachty Kegel-Błażusiak vyrobené. Vďaka kontrole kvality materiálu a dlhodobým environmentálnym testom garantujeme našim zákazníkom, že naše plachty vydržia niekoľko rokov aj pri intenzívnom používaní.

Funkčnosť a bezpečnosť potvrdená testami

Dobré plachty by mali nielen chrániť auto pred zrážkami, znečistením a slnečným žiarením, ale byť aj bezpečné. Toto sú plachty Kegel-Błażusiak. Testuje sa účinnosť plachty chrániacej vozidlo pred poveternostnými vplyvmi, jej vodeodolnosť, odvod vodnej pary spod poťahu, bezpečnosť poťahu na lak vozidla a účinnosť pripevnenia poťahu na vozidlo. za normálnych a extrémnych poveternostných podmienok . Spoločnosť Kegel-Błażusiak vyrába iba produkty, ktorých dlhodobé testy skončili pozitívne.

Ďalšie informácie
Veľkosť plachta S
Farba sivá
Materiál PolyEtylén, PolyPropylén
Dĺžka 355,00 cm
Výška 136,00 cm
Rozmery maximálny obvod 1006 cm
Upevnenie na vozidlo samoúchytná plachta vďaka pružným - gumenm okrajom
Odolnosť plachty - ochrana vozidla voči: 100% vodotesná, poveternostným vplyvom, UV žiareniu, vodeodolná, chladu a snehu počas zimných mesiacov
Výrobca Kegel
Copyright © 2009- , JUMAKL, s.r.o., všetky práva vyhradené